Na fotografii stoją radni. Zdjęcie przedstawia moment przeczytania roty ślubowania przez przewodniczącego MRDW Daniela Kościa.

W poniedziałek 11 października 2021 r. odbyła się XI sesja Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wilanów. Po organizowanych wyborach uzupełniających pojawiło się u nas parę nowych twarzy. Nasz przewodniczący Daniel Kość przeczytał rotę ślubowania i oficjalnie nowi delegaci zostali zaprzysiężeni na Radnych. Podzieliliśmy się później na grupy, aby popracować nad dalszymi plany działania w naszej Radzie. Było to bardzo skuteczne i już za niedługo zaczniemy planować nasz nowy event, więc stay tuned :)

Logo promocyjne - Warszawy, Młodzieżowej Rady, Dzielnicy Wilanów

 

W Wilanowskich szkołach startują wybory uzupełniające do Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wilanów m.st Warszawy!

Wypełnij i dostarcz do koordynatora MRDW w swojej szkole poniższe dokumenty  (Termin składania dokumentów: od 21.09.2021 do 24.09.2021) 

Mapka przedstawiająca planowaną trasę tramwaju do Wilanowa.

Ruszył przetarg na budowę tramwaju do Wilanowa

To najważniejsza inwestycja tramwajowa w Warszawie. Już w przyszłym roku rozpocznie się budowa nowej trasy, która połączy Wilanów z centrum miasta. Tramwaje Warszawskie ogłosiły właśnie przetarg na wybór wykonawcy.

U progu nowego roku szkolnego rodzice mogą liczyć na wsparcie m.st. Warszawy w zapewnieniu potrzeb edukacyjnych swoich dzieci. Od 1 do 15 września można ubiegać się o stypendium szkolne, natomiast zasiłek szkolny przyznawany jest przez cały rok.

Piątęk i sobota będą niezapomnianymi dniami, zobaczcie co przygotował dla was Urząd Dzielnicy Wilanów!

Po środku napis Dni Wilanowa 10-12.09.2021. Po prawej stronie Kamil Bednarek oraz Viki gabor, wokaliści występujący na dniach wilanowa

Zapraszamy na Dni Wilanowa 2021!


Burmistrz Dzielnicy Wilanów Ludwik Rakowski i Przewodniczący Rady Dzielnicy Wilanów Hubert Królak zapraszają na Dni Wilanowa 2021. Tegoroczne święto dzielnicy to moc świetnej zabawy dla całych rodzin!